НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 вересня, 06:29

Віктор Марухно: Без єдності – сценарій розколу України стане реальністю, і громадянська війна може прийти в мій регіон
Середа, 20 вересня 2017, 06:29
Марухно Віктор Петрович балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Все життя  віддавши службі в органах внутрішніх справ України, Віктор Петрович є прихильних порядку та справедливості. Вирішивши вперше в житті зайнятись депутатською діяльністю, Віктор Петрович готовий брати на себе відповідальність і працювати на країну, на рідний Немирівський район. 
 
- Віктор Петрович Ви балотуєтесь від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
 
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
 
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
 
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
 
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
 
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви 18 років віддали службі в органах внутрішніх справ України і є «людиною правопорядку». Як Ви ставитесь до того, що сьогодні в країні відбуваються конфлікти і збройні протистояння навіть на мирних територіях.  
 
 
- Все те, про що ви говорите, це один із сценаріїв гібридної війни Росії проти України. Мета – дестабілізація, розгойдування ситуації всередині держави, аж до розколу та знищення української державності. 
 
Надважливе завдання для всіх нас – забезпечити правопорядок на вулицях міст та сіл України. Адже жертвами радикальних дій стають невинні люди. Без єдності – сценарій розколу України стане реальністю, і громадянська війна може прийти в мій регіон.
 
- Ви балотуєтесь в депутати Вінницької обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
- Я повністю розділяю девіз Петра Олексійовича Порошенка, що звучав на президентських виборах – «Жити по-новому». Я балотуюсь перше в житті, як і багато моїх колег і всі ми хочемо якісних змін. Початок покладено, тепер справа за депутатами на місцевому рівні.
 
Безперечно, першочергове завдання – це сформувати відповідальні команди на місцях, які мають стратегію і чіткій план дій. Далі – забезпечити вирішення реальних проблем регіонів через конкретні справи.
 
Я обіцяю, що буду доступним для своїх виборців. Я маю намір брати активну участь в житті територіальних громад, приймати участь в сходах сіл, сільських рад, необхідно визначити їхні першочергові проблеми та разом з ними визначити шляхи їх вирішення.
 
Крім того я маю намір разом з іншими депутатами від нашої політичної сили робити все можливе, щоб територіальні громади мали власні фінансові ресурси для вирішення місцевих поточних питань, щоб не ходили з протягнутою рукою до вищестоящих інстанцій за допомогою, а мали можливість самим вирішувати проблеми.
 
- Які найважливіші проблеми Вашого округу і які пропозиції по їх врегулюванню Ви пропонуєте?
 
- Проблеми територіальних громад, які входять до виборчого округу в якому я балотуюсь, типові для всієї України. Це майже знищена інфраструктура, це м'яко кажучи кризова медицина, освіта, це відсутність робочих місць, дуже складна демографічна ситуація та багато інших проблем.
 
Звичайно всі і одразу їх вирішити майже неможливо, але керівництво нашої держави взяло курс на реформування країни і ми вже бачимо перші результати. Дуже тішить, що в цих починаннях нас підтримує весь світ, без допомоги якого зробити якісні перетворення в країні дуже важко. Тому  своїм завданням бачу всіляко підтримувати курс країни на реформи, підтримувати та допомагати простим людям, яким найважче в даній ситуації. Окремо хочу наголосити що одним з першочергових завдань всієї влади від самого верху до низу є всіляка підтримка нашої армії та волонтерів, учасників АТО, які вже звільнилися зі збройних сил, вирішення їх проблем. Тільки спільними зусиллями ми всі зможемо змінити наше життя на краще.
 
Коментарi - 5

Betsy   26.12.2016 15:08

Keep these arcielts coming as they've opened many new doors for me.

Buddy   27.12.2016 19:06

<a href="http://cmotftmoilw.com">Unelbievable</a> how well-written and informative this was.

Darold   28.12.2016 00:35

I told my grtnhmoader how you helped. She said, "bake them a cake!" http://trvsjvrzuc.com [url=http://reovljvvmnc.com]reovljvvmnc[/url] [link=http://pznmsokl.com]pznmsokl[/link]

Lucky   29.12.2016 20:34

I'm out of league here. Too much brain power on <a href="http://pjqamgpst.com">dispaly!</a>

Mccayde   01.01.2017 13:41

Good point. I hadn't thoghut about it quite that way. :) http://khmxunvgprx.com [url=http://mlvhrncgak.com]mlvhrncgak[/url] [link=http://ilpkmgzqoa.com]ilpkmgzqoa[/link]

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA