НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:21

Керівники Немирівського району привітали рятівників із професійним святом.
Вівторок, 20 вересня 2016, 16:07
Заступники голови райдержадміністрації та районної ради Петро Бугаков та Михайло Мовчан разом з міським головою Віктором Качуром привітали керівника Немирівського районного сектору Управління ДСНС України у Вінницькій області Олександра Довгого та його команду із Днем рятівника, який в Україні відзначають 17 вересня.
 
Недаремно дата святкування – 17 вересня – збігається з днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, котрі борються з вогнем.
 
Керівники щиро привітали усіх працівників пожежної охорони Немирівського району з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначили, що дане свято є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
 
Із нагоди свята немирівським рятівникам вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм в роботі, вагомий внесок у забезпечення безпеки життєдіяльності населення.
 
Побажали усім міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність.

Зі святом Вас!
 
 
 
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA