НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:25

У Немирові відзначили день міста.
Понеділок, 26 вересня 2016, 10:26
Вчора, 24 вересня, у Немирові на центральній площі відбулися урочистості з нагоди 653-річчя з дня заснування міста.
 
Протягом дня немирівчани та гості міста змогли відвідати ярмарку народних умільців, виставку світлиць «Дари осені», виставку ретро-автомобілів, спортивних автомобілів та мотоциклів, безкоштовні майстер-класи та благодійні акції «Посади дерево», «Вплети стрічку» і «Зліпи вареники на фронт», здійснити екскурсії на ЛГЗ «Nemiroff» та до палацу княгині Марії Щербатової. Для малечі працювали зоопарк, надувні гірки та чеський луна-парк. Крім того, відбулися спортивні змагання з боксу, тхеквандо, армспорту та турнір з міні-футболу. Найкращі представники міста були нагороджені в номінаціях «Людини року», їм вручили подяки, грошові премії та подарунки.
 
Родзинкою свята стало «Дріфт-шоу», де на своїх автомобілях та мотоциклах виступили пілот Вінницької обласної федерації драйвдрейсінгу та дрифту, чемпіон Вінниці та Вінницької області з автомотодрайвдрейсінгу, учасник чемпіонату України з дріфтингу Руслан Шевчук та учасники шоу-програми «Україна має талант».
 
На центральній площі співали творчі колективи Вінниччини, ансамбль пісні та танцю Повітряних Збройних сил України «Крила України»,  баяндрайвгрупа «Рвані міха» та головна зірка свята гурт «The Hardkiss».
 
 
 
 
 
Повідомляє presspoint.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA