НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:40

Немирівщина відзначила день машинобудівника.
П'ятниця, 30 вересня 2016, 09:59
Машинобудівники України відзначили своє професійне свято. Немирівщину ж у цій галузі, яка займає одну із ключових позицій в економічному секторі країни, представляє товариство із додатковою відповідальністю «Брацлав», котре спеціалізується, в основному, на виготовленню доїльного обладнання.
 
Керівництво заводу привітали працівників зі святом і подякували за гарну та віддану працю.
 
Привітали брацлавських машинобудівників перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, голова районної ради Сергій Укринський, начальник управління економіки райдержадміністрації Олександр Яхно, друзі підприємства, талановиті діти. Працівники ТДВ «Брацлав» з нагоди свята отримали грамоти районного та обласного значення, власні відзнаки підприємства. А гарний настрій приємними концертними номерами присутнім подарували виконавці та творчі колективи як Брацлава, так і районного будинку культури, зокрема, й діти самих працівників заводу.  
 
ТДВ “Брацлав” було засновано ще в червні 1979 року наказом Міністерства машинобудування для тваринництва та кормовиробництва СРСР як Брацлавський дослідний спеціалізований завод.
 
Сьогодні ВАТ “ Брацлав” проводить роботу по дальшому вдосконаленню доїльного обладнання створюються доїльні установки з автоматизацією доїння та з автоматичними системами управління технологічними процесами; ведуться роботи по модернізації всіх основних вузлів обладнання, яке виробляється, з метою підвищення його технічного рівня, якості та надійності. Особлива увага приділяється створенню техніки для реформованого сільського господарства.
 
Зокрема, підприємством налагоджено випуск обладнання та техніки для рослинництва й садівництва.
 
Продукція ТДВ “Брацлав” реалізується не тільки по Україні, але і в інші країни.
 
 
 
 
 
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA