НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:23

У Немирові студентів і старшокласників звуть до бібліотеки.
Понеділок, 10 жовтня 2016, 11:41
Немирівська центральна районна бібліотека провела ознайомчі екскурсії для студентів-першокурсників та десятикласників навчальних закладів нашого міста. В цьому році вони проходять під назвою «Місце зустрічі - бібліотека».
 
Учням та студентам запропонували ознайомитися з традиційними каталогами нашої бібліотеки та електронним каталогом Вінницької ОУНБ ім. Тімірязєва, книжковим фондом, діючими виставками і новинами бібліотеки.
 
Під час екскурсій було продемонстровано  «буктрейлери», які були створені нашими бібліотекарями, на книги: І. Роздобудько «Ґудзик» та П. Коельо «Вероніка вирішує померти». Це короткі відеоролики за мотивами книг, основне завдання яких – яскраво і образно розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача, спонукати до читання.
 
Крім того було проведено бібліографічні огляди літератури «Гортаючи книжкові сторінки, ми подорожуємо по рідному краю» - до Дня туризму, «Сторінками великого життя» - до 150-ти річчя від дня народження М. Грушевського.
 
Під час екскурсій молодь також відвідала Інтернет-центр, де їм розповіли про послуги, які там надаються.
 
 
 

Повідомляє presspoint.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA