НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:39

Немирівчани не забувають про бійців які знаходяться у зоні АТО.
Середа, 12 жовтня 2016, 14:08
Вже минуло більше  двох років як на сході України почалась антитерористична операція (АТО) з метою зупинити натиск збройної  агресії з боку Росії.
 
Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що в нашому житті все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно та тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне та спокійне життя.

Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя та цвіт нашої нації. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.
 
З кожним днем війни, українці поступово стають байдужими до основних потреб своїх захисників. Минув бум волонтерства, та все ж є люди які постійно, без зайвого розголосу та піарства не забувають  та не перестають допомагати  бійцям АТО. За сприянням жителя села Кудлаї волонтер Прилюк Олександр Васильович знову організував збір допомоги на передову.  Немирівська ЦРЛ виділила 50 літрів дистильованої води. Депутат Немирівської Районної ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», Стецюра  Микола Петрович, передав бійцям, які знаходяться в військовому медичному закладі, яблука. До доброї справи також долучилась приватний підприємець Літовчук Ліля Михайлівна, яка постійно  виділяє кошти на харчування та інші потреби бійців 30 механізованої бригади. Ми маємо пишатися такими патріотами  нашого міста та країни.
 
І від всіх жителів Немирівського району хочемо привітати зі святом всіх бійців, ветеранів, та чоловіків .
 
Прийміть щирі вітання зі святом –Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці ! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
 
Пресвята Богородиця вважалась покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу . 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA