НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:34

РАБИ НА ПЛАНТАЦІЯХ НЕМИРІВЩИНИ: СБУ ВИЯВИЛА 103 БЕЗХАТЬКА НА ОДНІЙ ІЗ ФЕРМ
Середа, 12 жовтня 2016, 16:28
Неподалік від обласного центру, у Немирівському районі Вінницької області фермер тримав у господарстві більше сотні рабів. Злочинні дії власників ферми викрила Служба безпеки України спільно з поліцією, повідомляє на Vlasno.info з посиланням на прес-службу СБУ.
 
На фермерському господарстві незаконно утримували 103 безпритульних, змушуючи їх займатися непосильною працею. Залучали людей обманом, обіцяючи зарплати по 3-4 тисячі гривень на сезонних роботах. На казки про роботу в яблуневих садах Немирівщини "клюнули" безхатченки з Вінницької, Житомирської, Кіровоградської та Запорізької областей.
 
Проте, грошей людям не платили, натомість відбирали документи, забороняли виходити за територію господарства, змушували працювати по 14-16 годин на добу, залякували і били за непокірність.
 
Харчувалися робітники баландою, жили разом і чоловіки й жінки, без медичної допомоги та контактів із зовнішнім світом. Одну з жінок правоохоронці відправили до лікарні: у неї діагностовано двостороннє запалення легенів.
 
Правоохоронці затримали бригадира фермерського господарства, також там проводять обшуки, триває опитування співвласників ферми, відкрито кримінальне провадження за ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України. 
 
 
 
 
Джерело: vlasno.info 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA