НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:43

Урок патріотичного виховання у Немирові «України славнії сини»
Четвер, 27 жовтня 2016, 16:34
Традиційно осінньої пори українці відзначали День козацтва. Це свято завжди асоціювалося з боротьбою за власну державу, за незалежність.  Не втрачає воно своєї актуальності  і тепер.
 
В ці осінні дні в багатьох навчальних закладах проходять уроки патріотичного виховання, присвячені Дню захисника України.   Не стоїть осторонь у вихованні молоді і музей «Літературна Немирівщина». В його стінах проходять різні заходи, а  до Дня захисника України  відбувся  урок мужності «України славнії сини…» на який завітали учні  4 класу школи  № 1.
 
Маленькі патріоти розпочали захід із перегляду виставки старих фотографій  «Від темних сил Вітчизну захищати - святий обов’язок солдат усіх часів», присвячену Дню захисника Вітчизни, де учні із задоволенням  розглядали копії фотосвітлин із зображенням   військовослужбовців дореволюційного часу, періоду Другої світової  війни та післявоєнні фотографії. Погляди школярів неодноразово зупинялися  на фотографіях воїнів, нагороджених  орденами та медалями, а також порівнювали головні убори військових різних періодів.
 
Після перегляду виставки діти продовжили знайомитися з історією свята  в літературній вітальні музею. Вчителька  Надія Федорівна Пашенко коротко розповіла про виникнення козацтва, наголосивши, що День захисника України, за указом Президента Петра Порошенка, відзначається в день свята Покрови, адже Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою. Надія Федорівна  провела зі своїми вихованцями невелику   вікторину «Що ти знаєш про козаків?».
 
З великою увагою діти слухали розповідь  про події на Сході України, про героїзм безстрашних українських бійців, -  воїнів АТО і що сьогодні  десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Їх мужність і патріотизм викликають захоплення та почуття гордості за українську націю. Усі вони – герої, які не бояться покласти життя за свою Батьківщину, за те, щоб ми жили в мирі та злагоді. Учні  з цікавістю переглянули  відеоролики  про День захисника України, прослухали пісню «Ти солдат України», а з підготовлених працівниками музею   матеріалів Пелих Володимир, Боднар Назар, Чверкун Юлія, Вишневська Валентина прочитали патріотичні вірші. Також діти вшанували пам'ять загиблих на Сході  хвилиною  мовчання, віддаючи шану героям. Та закінчився захід на оптимістичній ноті  з піснею   «Я люблю мою країну Україну»  і зі щирим  переконанням,  що в України є майбутнє.  
 
 
 
                                                        
Директор музею «Літературна Немирівщина»
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA