НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:22

У Немирівському районі провели виховну годину “Тільки пам`ять не сивіє…”
Четвер, 03 листопада 2016, 10:21
У кожного народу є власні трагічні сторінки в історії, які, безумовно, залишають страшний слід у пам’яті багатьох поколінь.
 
Українці не виняток.
 
Неодноразово ми змушені були захищати власний народ, відстоювати державність занадто важкою ціною.
 
Однією із найважчих сторінок в українській історії є Друга світова війна.
 
Щорічно 28 жовтня ми відзначали День визволення України від німецько-фашистських загарбників.
 
Працівники музею “Літературна Немирівщина” разом із вчителями Великобушинської ЗОШ І – ІІІ ступенів Буряк М. А., Грушко К. Д., Марценюк Р. В. підготували виховну годину ”Тільки пам`ять не сивіє…” для учнів шостого, сьомого та восьмого класів.
 
Діти ознайомилися з музейною виставкою фотографій на військову тематику.
 
Із захопленням учні слухали цікаві факти, розповіді про військові дії, про рух підпільників, дії партизанських загонів на території Немирівщини.
 
Пам`ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар перемоги найдорожче – життя.
 
В знак пам’яті загиблих на фронтах війни, учні Ільїна А., Куліченко А., Назаренко Д., Коваль Г., Оцупок В. прочитали вірші на військову тему.
 
Героїчні подвиги українських патріотів у пам’яті народу житимуть вічно.
 
Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя.
 
На завершення заходу учасники вшанували пам'ять загиблих на фронтах війни хвилиною мовчання.  
 
 
 
С. Касіяненко, Директор музею ”Літературна Немирівщина”
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA