НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:30

В Немирові реалізовується проект з енергозбереження.
П'ятниця, 04 листопада 2016, 10:37
 
 

В Немирівському НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д. Леонтовича-гімназія", за сприяння народного депутата України Руслана Демчака, реалізовується проект по енергозбереженню .

 

Минулий опалювальний сезон для загальноосвітньої школи №1 м. Немирова,  видався неабияким випробуванням - зима виявилася тривалою і морозною, а опалювальні системи даного навчального закладу, що більше двох десятиліть працювали без капітального ремонту,часто виходили з ладу.

 

Восени цього року з державного бюджету було виділено кошти на придбання сучасних опалювальних котлів, спроможних працювати на всіх видах твердого палива (дровах, вугіллі, торфі...), які дадуть змогу заощадити витрати на опалення школи  та найголовніше – забезпечать комфортні умови перебування дітей у навчальному закладі.

 

Реалізація проекту з енергозбереження (встановлення твердопаливних котлів) відбувається за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування з Немирівського районного бюджету.

 

На даний час розпочаті роботи щодо підготовки до заміни котлів.

 

Нагадаємо, для того щоб освітній процес крокував з вимогами часу, Руслан Демчак раніше подарував школі екран для проектора.

 

 

 
 
Повідомляє наш кор.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA