НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:28

Юрій Педос провів виїзний прийом громадян в Немирові.
Вівторок, 29 листопада 2016, 14:17
Сьогодні т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос провів особистий прийом громадян у м. Немирів. Громадяни звернулися до керівника поліції з питаннями, які стосувалися розслідування кримінальних проваджень.
 
Серед заявників – місцева мешканка, яка поскаржилася на дії слідчого, яким було прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі висновку експертизи про відсутність тілесних ушкоджень. Заявниця вимагала скасувати рішення та призначити незалежну експертизу в іншій експертній установі.
 
Ще одна жителька району звернулася з проханням прискорити пошук зловмисників, які вчинили крадіжку її особистих речей.
 
Ряд питань, з якими звернулися громадяни, перебували поза компетенцією поліції у сфері цивільно-правових відносин.
 
Усі підняті проблемні питання діяльності поліції Юрій Педос взяв на особистий контроль. Після їх вивчення заявників буде проінформовано про прийняті рішення.
 
Наступні виїзні прийоми відбудуться 29 листопада з 15 до 17 години  у Тульчинському відділенні поліції, 30 листопада з 11 до 13 години – у Барському відділенні поліції.
 
http://vn.presspoint.in.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA