НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:39

Діти з Немирівського району здійснили «Подорож у дитячий світ».
П'ятниця, 02 грудня 2016, 09:38
На Вінниччині продовжується благодійна акція «Подорож у дитячий світ» під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія за участю мецената Сергія Капусти.
 
У перший день зими дитячий ігровий центр « Ігроманія» у Вінниці прийняв дітей із Немирівського району.
 
«Подорож у дитячий світ» розпочалась для дітей із Немирівського району зі знайомства з різноманітними площадками ігрового розважального центру «Ігроманія». Діти, яким були на цілий день дозволені усі розваги центру, розділились на кілька груп : найменші – стрибали на батуті, грали в ігрові автомати, випробовували різноманітні «технічні засоби», старші - освоювали техніку катання на роликових ковзанах, але усі, без винятку, насолоджувались грою в боулінг, змагаючись у вправності та демонструючи швидку реакцію.
 
Як завжди, маленьких учасників благодійної акції нагодували смачним обідом, після чого на них чекав сюрприз. Неочікуваним бонусом для гостей з Немирівського району стало відвідання автодрому.
Досхочу накатавшись на електромобілях, маленькі немирівчани разом із вихователями відвідали «Подільський зоопарк».
 
Повідомляє presspoint.in.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA