НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:39

У Немирівському районі планують відремонтувати дорогу у Никифорівці.
Понеділок, 05 грудня 2016, 15:11
У Немирівській районній державній адміністрації відбулася нарада за участю голови адміністрації Погорелюка Юрія Миколайовича та начальника служби автомобільних доріг у Вінницькій області Корольчука Ігора Євгеновича.
 
На нараді піднімались актуальні питання по ремонту доріг на території Немирівського району. Зокрема розглядались питання ремонту доріг в с. Стрільчинці та с. Никифорівці.  
 
Найближчим часом планується ремонт дороги в с. Никифорівці.  Також,  Корольчук Ігор Євгенович підкреслив що пріоритетом для ремонту доріг є дорога міжнародного значення, яка проходить по території Немирівського району , а саме: Львів – Стрий- Кропивницький- Знам’янка.
 
Повідомляє presspoint.
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA