НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 25 квітня, 08:23

У Немирівському районі провели акцію«Подаруй іграшку дитині зі Сходу».
Середа, 07 грудня 2016, 10:30
Учні  Медвежанської школи відзначаються чуйністю і схильністю до взаємодопомоги. Тому вони завжди беруть участь у різних акціях, які проводяться волонтерськими організаціями.
 
  Минулого тижня дітям було оголошено  про благодійну  акцію  «Подаруй іграшку дитині зі Сходу». У рамках акції здійснювався збір іграшок для дітей, які знаходяться зараз на окупованій території. Благодійна акція пройшла досить вдало. Учні радо відгукнулися на заклик.
 
  З особливим трепетом до участі в акції віднеслись учні початкових класів, які щиро передавали у руки організаторів акції свої іграшки. Дехто приносив не одну іграшку, а кілька. Взяли участь в акції не тільки учні школи, а й учителі та дошкільнята. Загалом було зібрано більше 40 м’яких іграшок.
 
   Ми висловлюємо щиру вдячність всім, хто взяв участь у цій акції. Адже ми разом з цими іграшками вони передали частинку свого тепла та любові.
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA