НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:21

Начальник Немировської поліції звернувся до громади.
Четвер, 08 грудня 2016, 16:52
"Шановні мешканці Немирівської ОТГ!
 
У неділю, 18 грудня, відбудуться перші вибори у Немирівській міській об’єднаній територіальній громаді. З цього приводу хочу звернутися до учасників перегонів, політичних партій, самовисуванців, їхніх штабів та активістів.
 
Закликаю всіх учасників виборчого процесу та виборців дотримуватися букви та духу Закону, толерантності, поводитися цивілізовано, не влаштовувати провокацій, не загострювати суспільно-політичну та криміногенну ситуацію у нашій громаді.
 
Особливо хочу застерегти від використання у виборчій агітації, акціях та заходах дітей. Це заборонено низкою законодавчих актів України. Зокрема проводити агітацію мають право виборці, тобто громадяни, що досягли 18-річчя, згідно з ч. 5 ст. 3 Закону України «Про місцеві вибори»,  ч. 1 ст. 5 ст. цього Закону та ст. 70 Конституції.
 
Працівники Національної поліції України будуть реагувати на порушення відповідно до чинного законодавства!"
 
Начальник Немирівського відділу НП, ГУ НП у Вінницькій області
Полковник поліції Король Олександр Васильович.
 
Нагадуємо, що вже місяць триває у Немирівській ОТГ передвиборча кампанія. До неї залучено багатьох мешканців громади. Вже виявлені факти порушення законодавства під час проведення агітації. Так, нещодавно у Немирові співробітники поліції затримали двох мешканок  м. Немирів, які супроводжували неповнолітніх, що розклеювали агітацію партії «Наш Край» і кандидата від цієї партії на посаду голови Літовчук Лілії. Крім того жінки примушували неповнолітніх зривати агітацію конкурентів. Використання дитячої праці суперечить чинному виборчому законодавству, Закону України «Про охорону дитинства» та ст. 188 КЗпП.
 
Повідомляє .presspoint.


Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA