НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:18

День місцевого самоврядування на Немирівщині.
Середа, 07 грудня 2016, 09:15
7 грудня працівники місцевого самоврядування Немирівщини відзначили своє професійне свято. У районному будинку культури з нагоди цього пройшли урочистості за участю районного керівництва, представників територіальних громад, громадськості.
 
  Голова районної ради Сергій Укринський у своєму виступі наголосив на ролі місцевого самоврядування. Він подякував за співпрацю районній державній адміністрації, усьому депутатському корпусу теперішнього, керівникам територіальних громад, підприємцям і усім тих, хто так чи інакше підтримує сферу місцевого самоврядування.
 
  «Шановні колеги, хай цей день об’єднає нас усіх у спільному прагненні змінити життя району на краще», – зазначив голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк. Він побажав усім добра, сімейного добробуту і затишку, плідної і самовідданої роботи та не втрачати довіру своїх виборців.
  За високі заслуги у роботі, професіоналізм та сумлінне виконання своїх службових обов’язків представників місцевого самоврядування району нагородили Почесними грамотами обласного та районного рівнів. І у подарунок для всіх присутніх працівники культури та дитячі колективи підготували святкову концертну програму.
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.


Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA