НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:30

В Немирові за сприяння Руслана Демчака реалізовано проект по впровадженню енергозберігаючих технологій
Вівторок, 13 грудня 2016, 15:47
В Немирівському НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д. Леонтовича-гімназія", за сприяння народного депутата України Руслана Демчака, реалізувано проект по енергозбереженню.
 
Минулий опалювальний сезон для загальноосвітньої школи №1 м. Немирова,  видався неабияким випробуванням – зима виявилася тривалою і морозною, а опалювальні системи навчального закладу, що більше двох десятиліть працювали без капітального ремонту, часто виходили з ладу.
 
Реалізація проекту з енергозбереження (встановлення твердопаливних котлів) відбувалась за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування з Немирівського районного бюджету.
На даний час завершені роботи щодо заміни котлів.
 
Педагогічний колектив НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д. Леонтовича - гімназія на чолі з  директором Безп'ятчук Наталії Вікторівни, батьки та учні дякують народному депутату України Руслану Демчаку за сприяння у реалізації даного проекту.  
 
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA