НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:29

У Немирові знову стартує благодійний захід «Миколай у кожну хату»
Четвер, 15 грудня 2016, 09:29
В минулому році в м. Немирові Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей започаткувала акцію «Миколай у кожну хату», спрямована на підтримку та допомогу дітям – батьки яких є учасниками АТО та дітям зі шкіл м. Авдіївка.
 
Завдяки небайдужості та постійній роботі наших волонтерів, а особливо Прилюка Олександра, діти м. Немирова побраталися з дітьми м. Авдіївка.
 
Цього року діти Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2-ліцею, продовжили акцію та знову зібрали цілий бус подарунків своїм друзям.
 
Свято Миколая розпочинає цикл зимових свят і часто асоціюється у нас з подарунками та благодійністю. Ситуація, що склалася сьогодні у нашій країні, спонукає до ще більшого милосердя. Завдяки співпраці  волонтерів  та дітей школи, меценатів нашого міста, та всіх не байдужих, ми маємо нагоду проявити свій громадянський обов’язок, допомогу ближньому, виявити милосердя і піклування. Тому акція «Миколай у кожну хату», буде хорошим і добрим прикладом  для наших діток.
 
Організатори акції запрошують усіх небайдужих з 1 по 16 грудня 2016 року приносити до НВК №2 (адреса м. Немирів вул. Луначарського), подарунки на свій розсуд та по своїм можливостям – цукерки, фрукти, іграшки, книжки, одяг, розвиваючі ігри.
 
Організаторами  акції Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей є волонтер Олександр Прилюк та приватний підприємець Літовчук Лілія Анатоліївна.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA