НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:38

Немирівські вибори обвалили рейтинг Олега Ляшка
Четвер, 15 грудня 2016, 16:20
Хто тільки не намагався обвалити рейтинг лідера РПЛ Олега Ляшка. Це робив  олігарх Коломойський, Юлія Тимошенко, діячі з Опоблоку під керівництвом Бойка…
 
Які тільки технології для цього не застосовувалися! Але Ляшку все сходило з рук. Рейтинг лідера радикальної партії тримався певного рівня. Але на перших виборах у ОТГ він почав хитатися.
 
Перший, і дошкульний удар по рейтингу Ляшко отримав від свого новоспеченого прихильника, мера Немирова Віктора Качура (раніше його вигнали з «Батьківщини»). Річ втім, що Качур вирішив знову балотуватися у мери, тепер вже на виборах міського голови новоствореної Немирівської ОТГ. Не йти на ці вибори він не міг, бо це означало б залишитись нічим у місті, яким він керував з 2006 року. А виграти чесно Качур вибори теж не може. Бо у громаді дуже багато незадоволених його керівництвом. Тож Віктор Качур вдався до перевірених «чорних» технологій: обливання брудом конкурентів, підкупу виборців, призначення у ТВК і ДВК своїх людей, які мали б вже після завершення голосування спотворити його результати. І Качур взявся це робити дуже активно і не від кого особливо не криючись. Цим він і увігнав першого «осикового кілка» у рейтинг РПЛ та особисто Олега Ляшка.
 
Річ у тім, що така активність Качура викликала інтерес у експертів у Києві і місцевих оглядачів. Днями український експерт Тарас Загородній опублікував на сайті Страна.Ua статтю під промовистою назвою: «Шустрый радикал играет в ролевые игры.За очень короткое время он успел побывать в трех состояниях».
У статті Тарас Загородній пише про давні, непрості і ворожі відносини.
«Предвыборные страсти-мордасти. Попалось на глаза как Радикальная Партия топит за некоего Виктора Качура, который нынче видный партийный деятель в Немирове.
Парадокс в том, что еще два года назад Качур не был таким праведным. Вот, что о нём говорил лидер партии Олег Ляшко в 2012 году:
«На Вінниччині стався взагалі нонсенс! Так звана об’єднана опозиція висунула своїм кандидатом особу, що ніколи не мала відношення до опозиційної діяльності. Від БЮТ балотується скандально-кримінальний екс-мер Немирова Віктор Качур, який недавно вийшов з тюрми, був звинувачений у хабарництві, службовому недбальстві, побитті офіціантки і навіть був оголошений СБУ у міжнародний розшук», - пише у своєму блозі на сайті «Корреспондент» нардеп Олег Ляшко.
 
Что то я запутался. Он таки радикал, бютовец или "видный деятель Партии Ргионов". Всё таки интересно в украинской политике. За несколько лет можно побывать в разных ролях. "Ролевые игры" так сказать».
 
Потім якісь добродії знайшли цікаве відео з персональної сторінки Олега Ляшка на каналі Youtube.
 
В інтерв’ю вінницькому телебаченню за 2012 рік Олег Ляшко детально розповів, хто такий Віктор Качур. А лідер радикалів мав факти: бо із запитами про діяльність Качура звертався у МВС, ГПУ, СБУ. І неприємних фактів про Качура знайшли немало! Там є факти розбою, хабарництва, шахрайства, вимагання грошей і навіть викрадення людей. Одним словом, цілий букет!
 
Після того, як юзери виклали це інтерв’ю у мережу, до аналізу діяльності Качура підключилися вінницькі експерти і блогери.
 
Наприклад, представник Інституту Масової Інформації (ІМІ) Антон Булгаков запостив це відео у Фейсбуці з таким коментарем:
 
«За що я люблю вибори спостерігати - так це за те, що під час них на поверхню спливають усілякі чудові перли... от хто б міг подумати у 2012, коли Олег Ляшко, який нещодавно покинув "Батьківщину", х…чив "батьківщинівця" Віктора Качура, що у 2015 році саме Качур стане головою РПЛ на Вінниччині».
 
Ну а далі відео потрапило з Фейсбуку в мережу ВКонтакте,набрало величезну кількість переглядів в ютюбі і пішло-поїхало! Народ почав активно коментувати стосунки колишні і теперішні Ляшка і Качура. Все це супроводжується резонансною увагою місцевих ЗМІ, які вже відверто кепкують з Олега Ляшка та його однопартйців.
 
І ці дії стали початком обвалу рейтингу РПЛ, принаймні,  на Вінниччині. Але ж вибори в ОТГ продовжуватимуться і в інших громадах по всій Україні. І на місця голів громад претендуватимуть інші радикали. А які там чорти виявляться, хто знає.
 
І головне – Качур поставив Олега Ляшка у глухий кут: зараз Олег Ляшко хвалить Качура, чотири роки тому – розбивав в пух і прах. І тепер виходить, що Ляшко не може сказати: я не знав, хто такий Качур. Бо добре зав все про нього. І навіть збирав інформація у правоохоронців.
Що вибере Олег Ляшко - власний рейтинг всеукраїнського лідера опозиції, чи підтримає кримінального спонсора обласного осередку і темну пляму на власній партії?
 
Олексій Єднак
 
Повідомляє .presspoint


Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA