НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:23

Відчувши поразку мер Немирова готує зрив виборів.
Четвер, 15 грудня 2016, 15:27
На виборах голови Немирівської ОТГ один з кандидатів, чинний мер Немирова, Віктор Качур відчувши свою можливу поразку,  намагається застосувати технологію зриву виборів.
 
Головний радикал Вінниччини, мер Віктор Качур намагається зробити все, щоб залишитись у мерському кріслі. Для цього, підконтрольний йому голова ТВК (територіальної виборчої комісії) Вадим Міровський замовив в обласній друкарні друк бюлетенів. Він не провів для цього засідання членів ТВК, рішення про друк виборів прийняв одноосібно.
 
У бюлетенях Вадим Міровський вказав захищені персональні дані кандидатів (адресу і телефони).  Коли ці бюлетені були надруковані, члени ТВК прийняли рішення їх передрукувати. А неформатні – утилізувати в обласній друкарні. Але у середу 14 грудня в обласній друкарні знищувати вказані бюлетні відмовились. Коли ж при втручанні правоохоронців цю проблему вирішили, виявилося, що на рахунку комісії вже немає грошей на рахунках.
 
По темі. Сьогодні в мережі з'явилось одразу декілька відео з інтерв'ю Олега Ляшка в яких він у притаманній йому манері розпікає Віктора Качура, називаючи хабарником, бандитом, Лозінським №2, "людиною, яка сиділа в тюрмі, ще десять років тому проти нього порушувалися кримінальні справи за вимагання, хуліганство, розбій, викрадення людей" та інше.
 
До речі, подейкують, що у наближених до Віктора Качура людей є частка в бізнесі облдрукарні.  Тобто, державні гроші за друк невірних бюлетенів, що виділялися з держбюджету на організацію виборів, перетекла на рахунки наближених мера.
 
Але ж вибори з невірно надрукованими бюлетенями проводити не можна по закону.
 
Тим більше, що станом на 17 годину 14 грудня обласна друкарня відмовилися категорично утилізувати бюлетені. Там наполягають, щоб їх везли назад у Немирів.
 
Але тут є ще один момент. Якщо навіть гроші знайдуть на передрук бюлетенів, то не факт, що зайві бюлетені не вспливуть, і їх не кинуть в урни для голосування. І це забезпечить «зайві», неіснуючі голоси. А коли цей фінт не пройде, можна буде перерахувати бюлетені, і виявити некондиційні, з персональними даними кандидатів. І визнати через суд вибори не дійсними.
 
Це дасть змогу Качуру протриматися у кріслі мера, до рішення ЦВК про повторні вибори! Ось який кмітливий радикал і мер Качур! Обставився з усіх боків.
 
Повідомляє .presspoint.Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA