НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:39

В НВК №1 м. Немирова запрацюють нові твердопаливні котли
П'ятниця, 23 грудня 2016, 09:54
В Україні обсяг робіт, спрямованих на зменшення споживання природного газу залишається надзвичайно малим, що, передусім, пояснюється потребою залучення значних інвестицій та великими термінами окупності цих заходів.
 
Проте постійне зростання цін на енергоносії вимагає невідкладного вирішення цієї проблеми, а обмежені фінансові можливості як місцевих територіальних громад, так і населення, вимагає особливо зваженого підходу до вибору як самих термореноваційних заходів, так і об’єктів, на яких їх впроваджують.
 
Задля досягнення цих цілей додатково утеплюються будівлі зовні, міняють  вікна на сучасні тощо. Проте навіть якісна термореновація будинку, виконана в повному обсязі, не означатиме економію теплової енергії, а лише зміну теплового режиму будівлі.
 
Були часи, коли активно проводилася газифікація промислових і соціальних об’єктів. Нині, навпаки, слід  шукати способи зменшення споживання газу і заміщення його іншими видами палива.
 
Нагадаємо, що за сприяння депутата Верховної Ради Руслана Демчака у Навчально-виховному комплексі №1 м. Немирова нещодавно були встановлені нові потужні твердопаливні котли.
 
В  НВК працюють газові  котли, тож  із  запуском  твердопаливних, вони   використовуватимуться як резервне джерело теплової енергії, що дасть  змогу зекономити близько 20% витрат на опалення.
 
До того ж нові котли будуть екологічно безпечнішими ніж газові. Адже викиди в повітря від твердопаливних котлів у порівнянні з викидами при спаленні природного газу є меншими.
 
Колектив НВК №1 м. Немирова висловлює  щиру  вдячність за  підтримку народному депутату  Демчаку Р.Є., голові Немирівської РДА Погорелюку Ю.М., голові Немирівської районної ради Укринському С.В., заступнику  голови Немирівської РДА Бугакову П.В., керівництву та працівникам Барського машзаводу, директору  РЕМ Тисячуку О.Д., начальнику Немирівського комунгоспу Коліснику І.С., приватним  підприємцям та  батькам учнів НВК Мороз Г.М. та Якименко Т.М., Літовчук  Л.А. та  усім, хто сприяв реконструкції  котельні.
 
Бажаємо Вам здоров’я, злагоди, достатку та процвітання. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
 
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA