НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:24

За сприяння Руслана Демчака на округ додатково виділено 3 млн. грн.
Четвер, 29 грудня 2016, 12:10
За сприяння народного депутата України на округ №18 (Немирівський, Оратівський, Липовецький, Іллінецький, Погребищенський райони) додатково у 2016 році виділено 3 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 
Інформація щодо виділення субвенцій була опублікована на урядовому порталі наприкінці грудня (розпорядження Кабінету міністрів України №980-р).
 
Більшою мірою кошти підуть на медичну та освітню галузі. Зокрема на придбання медичного обладнання та устаткування, придбання оргтехніки, комп’ютерної техніки, а також парт та стільців для шкіл.
 
Передбачені також субвенції на придбання ігрових майданчиків, музичних інструментів для музичних шкіл, обладнання в тренажерний зал, твердопаливного котлу тощо. 
 
На Немирівський район виділено 870 тис грн. на такі об’єкти:  
 
- Придбання твердопаливного котла для Комунального закладу Ситковецької селищної ради “Дитячий навчальний заклад “Сонечко”.
- Придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки Ситковецької ЗОШ I—III ступенів для навчальних цілей.
- Придбання кольпоскопу для пологового відділення Немирівської ЦРЛ, Немирівського району, Вінницької області.
- Придбання для пологового відділення Немирівської ЦРЛ фетального монітору.
- Придбання для Гуньківської ЗОШ I—II ступенів оргтехніки та комп’ютерної техніки.
- Придбання для Брацлавської ЗОШ I—III ступенів оргтехніки та комп’ютерної техніки.
- Придбання музичних інструментів для Комунального закладу Немирівської районної ради “Немирівська музична школа” м. Немирів, Вінницької області.
 
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA