НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 25 травня, 00:41

У Немирівському районі провели стрілецький день
Вівторок, 18 грудня 2018, 09:02

Дві сотні чоловіків вправлялися зі зброєю.

У Немирівському районі на Вінниччині проведені навчальні збори в рамках «Єдиного стрілецького дня». Участь у заході взяли бійці батальйону територіальної оборони району, інформує райдержадміністрація.

У будинку культури були організовані 7 навчальних місць та проведені заняття з тактичної, вогневої, інженерної, військово-медичної, розвідувальної підготовки, військової топографії та підготовки зі зв’язку. Крім військових комісарів, тренерами виступили учасники АТО (ООС), які мають реальний бойовий досвід.

Загалом у зборах взяли участь понад 200 військовозобов’язаних батальйону територіальної оборони і десятки місцевих жителів.

нав (2)

нав (3)

нав (4)

нав (5)

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA