НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 25 квітня, 08:24

Моргунов розповів в чому унікальність реанімаційного відділення у Вінниці
П'ятниця, 10 березня 2017, 08:55
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відкрив надсучасну реанімацію у Вінницькій міській лікарні №1. Розрахована вона на 9 ліжок. Кожне місце, від освітлення до обладнання, облаштували за концепцією провідних німецьких клінік. А в операційному блоці створили умови надстерільності. Усе це стало можливим завдяки фінансовій децентралізаці. Майже 45 мільйонів на реконструкцію виділили з міського бюджету.
 
Про унікальність нової реанімації у соцмережі Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.
    «У 1-й міській лікарні запрацювало відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком, яке відповідає усім європейським стандартам, де було проведено повну реконструкцію і для якого придбано надсучасне обладнання від відомого німецького виробника «Dr?ger».
 
    Реконструкція приміщень зроблена в концепції «чисті приміщення». Після проведення робіт розширено корисну площу відділення - з 320 м2 до 480 м2, що дозволило збільшити його потужність з 6 до 9 робочих місць. Новий операційний блок дозволить оперувати в умовах надвисокої стерильності.
 
    Відділення укомплектоване обладнанням в концепції робочого місця сучасної німецької клініки. В тому числі є обладнання експертного класу, унікальне для України, зокрема апарати штучної вентиляції легень Dr?ger Evita 300, яке може працювати в інтелектуальному режимі, оцінюючи стан хворого, характер та ступінь ураження легень та дихальних шляхів та самостійно підбирати режими вентиляції. Також облаштована сучасна система моніторингу показників життєвих функцій пацієнта, яка із зведенням усіх даних в режимі реального часу потраплятиме на центральний дисплей чергового лікаря.
 
    Пам’ятаю, коли 2014-го з ініціативи Володимира Гройсмана, тоді ще віце-прем'єр-міністра України, розпочиналась фінансова децентралізація – скільки було скептиків і критиків цієї реформи. Сьогодні ми наочно можемо бачити її результати на прикладі різних інфраструктурних та соціальних проектів громад.
 
    Саме завдяки фінансовій децентралізації ми в дуже короткий термін змогли реалізувати цей безпрецедентний для міста проект, про який до початку реформи могли лише мріяти.
 
    Далі у наших планах ще більш масштабний проект з будівництва та реконструкції відділення екстреної медичної допомоги, двох реанімаційних відділень та 4 додаткових ургентних операційних у міській лікарні швидкої медичної допомоги, що на Київській. В цьому році плануємо виготовити проектно-кошторисну документацію та розпочати будівельні роботи».
 
http://vn.presspoint.in.ua
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA