НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:39

На Вінниччині створено Експертну раду з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі
Четвер, 23 березня 2017, 11:08
 
У Вінницькій області 22 березня 2017 року пройшло установче засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, яка створена наказом Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», п. 5 п. п. 1, 41 Положення про Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 30.09.2016 року № 1116 «Про затвердження рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 22 вересня 2016 року «Про реформування системи соціального захисту населення у 2016-у та 2017 роках» в частині забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, з метою забезпечення розгляду звернень за фактами дискримінації за ознакою статі.
 
До складу увійшли представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, громадських організацій, Вінницького освітнього гендерного центру, регіональний координатор взаємодії з громадськістю у Вінницькій області Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, депутати Вінницької обласної ради.
 
На порядку денному були розглянуті питання:
 
1. Стан гендерної політики у Вінницькій області
 
2. Організаційні питання щодо забезпечення роботи Експертної ради: склад, положення, законодавча база.
 
3. Результати проведення моніторингу реклами у м.Вінниця.
 
Під час засідання учасники активно обговорювали питання, дискутували та надавали пропозиції щодо подальшої роботи.
 
 
http://vin.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA