НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:30

Сервіс на колесах
П'ятниця, 07 квітня 2017, 09:09
 Сервіс на колесах: перший маршрут регіонального мобільного центру МВС пролягатиме до Козятина
 
  7 квітня 2017 року маршрут регіонального мобільного центру МВС у Вінницькій області пролягатиме до Козятина. Громадяни та суб’єкти господарювання зможуть отримати працівниками мобільного сервісного центру наступні види послуг:
 
    реєстрація, зняття та перереєстрація транспортних засобів;
    заміна посвідчення водія;
    видача міжнародного посвідчення водія;
    прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимостей (видача довідок по запитах: у ТСЦ №0541, м.Вінниця, вул.Ботанічна, 24).
 
  Прийом громадян проходитиме в приміщенні місцевого Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Козятин, вул.Незалежності, 57. Графік роботи: з 11.00 до 16.00 год.
 
  Попередній запис за телефоном: 2-24-13 або (093) 937-27-54. Необхідні документи для отримання адміністративних послуг (додаються)
 
http://pogrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA