НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:39

7683 особи знайшли роботу за допомогою Вінницької обласної служби зайнятості
Четвер, 20 квітня 2017, 08:33
Протягом 1 кварталу 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості працевлаштувала 7683 особи і це на 488 осіб більше, ніж за відповідний період 2016 року.Затребуваними були трактористи, водії, працівники сільського господарства, кухарі та продавці.
 
  Завдяки осучасненню сервісів служби зайнятості зростає швидкість працевлаштування.
 
  «Загалом, ті, хто хочуть працювати, знаходять роботу. Так, 2235 осіб або майже 30% від усіх працевлаштованих знайшли роботу протягом 7 днів, ще до набуття статусу безробітного. Таких «оперативно працевлаштованих» на 1327 осіб або в 2,5 рази більше ніж в минулому році. Причому середня тривалість пошуку роботи становить 95 днів, за рахунок довготривалих безробітних», - розповідає в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.
 
  Позитивний ефект має стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так,протягом 3 місяців 2017 року 103 роботодавці скористались цією послугою та на нові робочі місця були працевлаштовані 231 особа, що на 127 осіб або в 2,2 рази більше, ніж у 2016 році.
 
  Актуальним на сьогодні є залучення безробітних до робіт з благоустрою населених пунктів шляхом участі у громадських та інших тимчасових роботах. Загалом в таких роботах протягом січня-березня 2015 року взяли участь майже 2,5 тис. осіб.
 
  Довідково: Протягом 1 кварталу 2017 року послугами служби зайнятості скористались 39,2 тис. осіб.
 
  До центрів зайнятості Вінницької області за допомогою у пошуку працівників звернулись 3011 роботодавців, які подали 12 тис. вакансій.
 
  Станом на 01.04.2017 року на 1 вакансію претендували 7 безробітних.
 
 http://pogrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA