НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:35

Понад 45 млн грн виділили на утримання Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни
Середа, 03 травня 2017, 10:51
На утриманя Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни цьогоріч виділили 44,6 млн грн бюджетних коштів. Додатково на медикаменти направили 1,3 млн грн, на харчування - 840 тис. грн. Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк, передає кореспондент УНН-Центр.
 
“Госпіталь посідає особливе місце у лікуванні та реабілітації учасників антитерористичної операції, демобілізованих та членів сімей загиблих. Він є одним із кращих в Україні серед закладів такого типу. Тут розгорнуто 240 ліжок. Одним із головних напрямів лікування є медична і психологічна реабілітація учасників АТО з використанням сучасних методів: фізіотерапії, ЛФК, психотерапії тощо”, — зазначила Н.Марусяк.
 
Вона також додала, що щоденно курс стаціонарного лікування та реабілітації у госпіталі (в середньому) проходять понад півсотні учасників АТО.
 
http://region.unn.ua/uk
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA