НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 25 квітня, 08:42

У Вінниці відкрили «Музей науки»: скелети монстрів, цікаві досліди і шоу.
Понеділок, 15 травня 2017, 09:10
У Вінниці з’явилася ще одна цікавинка для містян і туристів. Офіційно розпочав роботу захоплюючий «Музей науки». Розташувався він на третьому поверсі торгового центру за адресою вул. Оводова,51.
 
На тисячі квадратних метрах розмістили найрізноманітші експонати – від «кривих» дзеркал до музичних інструментів та навіть поліцейської «Волги». Тут відвідачам просто і цікаво пояснять закони фізики, хімії і навіть анатомію людини. На відміну від інших музеїв, до всіх об’єктів можна доторкнутися руками, посидіти і сфотографуватися.
 
Більше того, найцікавіші експонати можна забрати з собою — замовити та отримати точну копію приладу, щоб мати у себе вдома. Щогодини для малечі і дорослих розпочинається екскурсія. Кожні вихідні та у свята для відвідувачів проводять пізнавальні шоу, що розкривають таємниці природи і техніки.
 
Музей працюватиме з 10:00 до 21:00 без вихідних. Вхід платний - 80-120 гривень. Обмежень у часі відвідування немає.
 
http://www.vinnitsa.info
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA