НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 25 червня, 09:07

У Вінниці реалізують соціальну програму для «сонячних» дітей
Четвер, 18 травня 2017, 11:59
Ініціатори протидіють ранньому сирітству дітей із синдромом Дауна.
 
ГО «Вінниця Даун Синдром» у м.Вінниці реалізує програму соціальної дії «Програма профілактики раннього сирітства і виховання громадської свідомості «Просвітницький лекторій «Крок до сонця» спільно з Центром громадських ініціатив «Результат» та за підтримки Британської Ради. Однією з складових проекту є проведення спільних зустрічей з ГО «Сонячні діти Херсонщини» в рамках проекту «Інформаційно-просвітницький тур «Кожна дитина особистість» та за підтримки «Української регіональної платформи громадських ініціатив», БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» і ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 
В рамках проекту 19 травня о 10:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької обласної бібліотеки ім. К.Тімірязєва відбудеться відкриття фотовиставок: «Ми інакші, але ми серед вас!» (автор – Тетяна Турченкова, фотостудія «Глянець», м.Вінниця) ГО «Вінниця Даун Синдром» та «Сонячні діти. Перший дотик!» (автор – Олександр Андрющенко, м.Херсон) ГО «Сонячні діти Херсонщини». Для представників ЗМІ буде проведено прес-конференцію щодо початку реалізації програми соціальної дії.
 
Також організатори проведуть триденну зустріч (19-21 травня) щодо обміну досвідом у напрацюваннях в інклюзивній роботі ДНЗ з дітьми із синдромом Дауна в м.Вінниці та м. Херсоні (ДНЗ №7 та №23 м. Вінниці).
 
Нагадаємо, у Верховній Раді відбувся флешмоб в підтримку людей із синдром Дауна за участі вінничан.
 
http://i-vin.info


Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA