НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 25 червня, 09:08

Вінницька обласна служба зайнятості 7 в державі по працевлаштуванню шукачів роботи
Вівторок, 23 травня 2017, 10:26
За результатами 4 місяців 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості посідає 7 місце серед областей за кількістю працевлаштованих шукачів роботи. Так, за цей період роботу знайшли для 13221 особи. Причому кожному четвертому безробітному роботу знаходять протягом 7 днів. Середня тривалість пошуку роботи становить 102 дні та в порівнянні з відповідним періодом 2016 року скоротилась на 6 днів.
 
  «Ситуація з пошуком роботи для безробітних дещо покращилась, зокрема завдяки збільшенню в 2 рази розміру заробітної плати, яку вказують роботодавці в заявлених до центру зайнятості вакансіях. Станом на 01 травня середній розмір заробітної плати в розрахунку на 1 вакансію становив 3672 грн., що на 1797 грн. більше ніж в минулому році», - повідомляє в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.
 
  З початку року до центрів зайнятості Вінницької області у пошуку працівників звернулись 3692 роботодавці та подали 16,3 тис. вакансій. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року кількість роботодавців зросла на 195 одиниць, а вакансій на 1167.
 
  Довідково: Станом на 01.05.2017 року статус безробітного у Вінницькій області мають 22,7 тис. осіб.
 
  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ, 55-17-88
 
http://pogrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA