НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 червня, 12:07

Вінничанам Уряд пропонує долучитися до обговорення пенсійної реформи
Понеділок, 29 травня 2017, 10:52
Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про пенсійну реформу у відеоблозі.
 
Прем’єр-міністр України закликав долучитися до обговорення реформи і презентував блог міністра у соціальній мережі Фейсбук.
 
    «Ми розпочали обговорення пенсійної реформи, яку запропонував наш Уряд. Це одна з найбільш масштабних і невідкладних реформ, яка має на меті відновити справедливість для наших пенсіонерів.
 
    Ми повністю відкриті для діалогу: члени урядової команди і я особисто із задоволенням відповімо на усі запитання щодо цієї важливої і необхідної реформи. Ділюся з вами відеоблогом Андрій Рева, де міністр соцполітики розказує про запропоновані нами зміни».
 
http://vn.presspoint.in.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA