НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 червня, 12:08

Цьогоріч суб’єкти малого та середнього підприємництва Вінниччини
П'ятниця, 02 червня 2017, 09:52
Цьогоріч суб’єкти малого та середнього підприємництва Вінниччини мають змогу отримати фінансову допомогу у вигляді часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
  В приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 26 травня, відбулась прес-конференція директора Департаменту міжнародного спіробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, де посадовець детально розповів про Порядок часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктами малого та середнього бізнесу.
 
  Відповідно до Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року, в області діє Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Відповідно до пріоритету ІІ «Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка» заходів даної Програми та розпоряджень голови облдержадміністрації №303 та №341, були відповідно затверджений Порядок часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктами МСП та утворено конкурсну комісію з відбору даних інвестиційних проектів.
 
  «Джерелом фінансової підтримки є обласний бюджет, у 2017 році загальна сума складає 1,5 млн. грн. Кожен суб’єкт МСП має право отримати компенсацію у розмірі 100% облікової ставки НБУ, станом на 01.01.2017 р. (14%), але не більше 100 тис. грн. протягом одного бюджетного року. Головними умовами до одержувачів є реєстрація та здійснення діяльності у Вінницькій області, забезпечення співфінансування проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 10 відсотків його вартості та реалізація інвестиційних проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку», - наголосив Володимир Мережко.
 
  Крім того, посадовець розповів про певні обмеження, що застосовуються до одержувачів фінансової підтримки, перелік необхідних документів, які подаються для участі у конкурсному відборі, та критерії оцінювання проектів.
 
  Таким чином, суб’єкти малого та середнього підприємництва до 20 червня поточного року мають можливість подати заявку для участі у Конкурсі до Агенції регіонального розвитку Вінницької області, після чого, упродовж семи робочих днів, вони розглядаються Конкурсною комісією. Головний розпорядник коштів (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації) затверджує протокол, після чого відбувається оприлюднення результатів конкурсного відбору та інформування суб’єктів МСП.
 
До 1 березня наступного бюджетного періоду одержувач фінансової допомоги повинен надати інформацію про стан виконання показників результативності інвестиційного проекту за минулий бюджетний період та, відповідно, копію фінансового звіту.
 
http://pogrda.gov.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA