НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 червня, 12:06

Децентралізація "набирає обертів": до складу Іллінецької об'єднаної територіальної громади увійшло ще одне село
Середа, 07 червня 2017, 10:18
"Єднання - шлях до супіху" - головне кредо Іллінецької об'єднаної територіальної громади.  Нині до неї приєдналось село Тягун, відтепер у них спільна стратегія розвитку та спільний бюджет.
 
- В нашій громаді вже буде 20 тисяч рівних серед рівних людей, які будуть спільно працювати, і з одного кошика робити добрі справи, - говорить міський голова Іллінецької ОТГ Володимир Ящук - Хочу підкреслити це і неодноразово - рішення прийняте правильно.
 
Втім, прийнялось воно не одразу, жителі Тягуна вагались цілий рік. Не останню роль в історичному рішенні зіграв сільський голова, Іван Ребер. Громада довірилась йому в 2016 році, коли той повернувся із зони АТО. Він розумів, розвиток села можливий лише  в великій території.
 
- Були дискусії, було непорозуміння, було все, але проти громади ніхто ніколи не піде, - згадує Тягунський сільський голова Іван Ребер. - Витримка була рік. Побачили, поїздили  по других областях,  подумали, вирішили, об'єднались.
 
http://www.myvin.com.uaСтатті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA