НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 червня, 12:07

Фестиваль фарб, кінне шоу, лицарське містечко та багато іншого чекає на вінничан у День народження Центрального парку
Середа, 07 червня 2017, 09:32
10 червня з 12.00 у Вінниці відзначатимуть День народження Центрального міського парку. У програмі шоу авіамоделей, лицарське містечко, повітряна куля, фестиваль фарб. А також – кінне шоу, виставка ретро-автомобілів, концертно-розважальна програма та багато іншого.
 
Вінницький центральний міський парк культури і відпочинку святкує свій День народження. Святкування відбудеться 10 червня і триватиме з 12 до 22 години. Заходи проходитимуть за підтримки міської ради. Цього дня у парку діятиме 18 тематичних локацій. Розважатимуть аніматори у костюмах Мерилін Монро, Чарлі Чапліна, Проні Прокопівни, Юрія Гагаріна та інших.
 
Розваги будуть на будь-який смак та вік. Маленькі вінничани зможуть насолодитись пісочним шоу та виступами «шаленої лабораторії». Ті, хто захоплюється спортом – зможуть подивитись змагання з футболу, волейболу та тенісу, які відбуватимуться на стадіоні та корті. А у скейт-парку показуватимуть свої вміння скейтбордисти та роллери. На площі «Водограй» будуть різноманітні конкурси та естафети, в яких можна буде взяти участь цілими родинами.
 
Фестиваль фарб, кінне шоу, лицарське містечко та багато іншого чекає на вінничан у День народження Центрального парку
 
Будуть й пізнавальні локації, наприклад, за участю працівників планетарію бажаючим розповідатимуть про космос за участі аніматорів у костюмах прибульців та аніматорів. Цікавим для гостей буде й авіашоу, під час якого можна буде побачити як працюють радіокеровані авіамоделі. На майданчику біля концертного залу «Райдуга» діятиме польова кухня, а також відбудеться святковий концерт музичних гуртів. Також будуть локації з виставкою ретро-автомобілів, виконавцями іспанських мотивів, діятиме кілька виставок картин.
 
До Дня народження парку можна буде подивитися кінне шоу, політати на повітряній кулі, взяти участь у фестиваль фарб, лицарських боях та багато іншого.
 
"Моя Вінниця"
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA