НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 червня, 12:09

За 64 млн. грн. «Вінницяводоканал» обіцяє зробити чисту воду
Понеділок, 26 червня 2017, 09:22
40 млн. грн. надає Світовий банк, решту водоканал розраховує отримати з Державного екологічного фонду.
 
Як повідомляла «Інформаційна Вінниччина», у червні тиждень з-під кранів вінничан текла смердюча вода. Містяни обурювалися, скаржилися, але керівництво «Вінницяоблводокалу» запевняло, що вода цілком безпечна для вживання. Щоб це довести, начальник водоканалу навіть пив цю саму воду з-під крана.
 
Також на підприємстві запевняють, що найближчим часом подібних ексцесів не виникатиме, адже вони готуються до реконструкції. Значний фінансовий транш на оновлення систем, а саме - 40 млн. грн., вінницький водоканал отримає від Світового банку. Як розповів «Місту над Бугом» директор підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, відповідний договір з кредитором був підписаний ще минулого року, а зараз він знаходиться на етапі останніх погоджень.
 
- Ми підписали договір зі Світовим банком на реконструкцію об’єктів водоканалу. Буде реконструйовано водопровідну станцію, мережі водопостачання та водовідведення. На даний час ведуться завершальні переговори та проводяться роботи для оголошення тендеру, - зазначив О.Чернятинський.
 
Також О.Чернятинський додає, що вирішиться і питання в мікрорайоні Сабарів, де мешканці вже не перший рік скаржаться на сморід очисних споруд. Начальник водоканалу запевнив, що їх також відреконструюють.
 
- Нами розроблений проект на реконструкцію очисних споруд каналізації. На даний час ми готуємо документи для подання в Державний екологічний фонд для виділення фінансування, щоб розпочати реконструкцію очисних споруд, - сказав О.Чернятинський.
 
Начальник водоканалу додав, що перший етап проекту реконструкції очисних споруд коштуватиме 24 млн.грн. З них 1,5 млн. грн. на розробку проектно-кошторисної документації на початку року виділила міськрада, решту коштів підпиємство розраховує отримати з Державного екологічного фонду. Директор «Вінницькаоблводоканал» запевняє, що після проведення реконструкції сморід, який мучить мешканців Сабарова, зникне.
 
Роботи мають розпочатися вже скоро. Зокрема, 23 червня на сесії депутати Вінницької міськради погодили реконструкцію системи та очисних споруд для «Вінницяоблводоканалу».
 
Нагадаємо, в Сабарові на підприємстві прорвало каналізацію і нечестоти стікали в Південний Буг.
 
http://i-vin.info
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA