НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 23 вересня, 18:06

У Вінниці 145 новобранців Нацгвардії прийняли присягу, серед них є дві дівчини.
Понеділок, 18 вересня 2017, 10:18
16 вересня у Вінниці на плацу військової частини 3008 Національної гвардії України 145 новобранців склали присягу на вірність Українському народу. Серед бажаючих служити двоє дівчат.
 
Цього дня військову присягу нa вірність укрaїнському нaроду прийняли 145 українців віком від 20 до 27 років. З них 28 контрактників.
 
Виконуючий обов’язки заступника командира частини по роботі з особовим складом підполковник Віталій Соколюк розповів Вiнниця.info, що прийняли присягу новобранці з чотирьох областей України.
 
«Сьогодні відбувся урочистий ритуал військової присяги військовослужбовцями, які призвані на строкову службу. Серед них є ті, які вирішили пов’язати свою долю з Національною гвардією і пішли служити за контрактом, це 28 людей. Сьогодні прийняло присягу 145 громадян України, з них дві дівчини. Всі віком від 20 до 27 років.
 
Призвані із чотирьох областей України: Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська та Закарпатська.
 
Далі всі після атестаційної комісії будуть розподілені у бойові підрозділи і займатимуться службою за призначенням. Як підрозділи Національної гвардії виконуватимуть різноманітні завдання, починаючи від забезпечення публічної безпеки громадян, виконання завдань в зоні АТО, супроводження осіб спецконтингенту, охорона важливих державних об’єктів, охорона органів місцевої влади.... Спектр діяльності дуже великий», - каже підполковник.
 
До військовослужбовців які щойно складали присягу приїхали рідні та друзі.
 
Після урочистих заходів охочі мали можливість подивитися на виставку військової техніки, яку розташували просто неба біля військової частини.
 
http://www.vinnitsa.info/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA