НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 липня, 11:25

У Вінницькому районі стартував чемпіонат із футболу
Четвер, 13 грудня 2018, 14:49

У суботу, 8 грудня, стартував чемпіонат Вінницького району з футзалу. Цьогоріч у першості візьме участь 12 колективів, що поборються за звання найсильнішого.  На змаганнях були присутні голови Вінницьких районних державної адміністрації Михайло Демченко, федерації футболу Олександр Мельник, ВРО ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі.

Турнір розпочався шістьма матчами першого туру, де перемогу здобули стрижавська «Нива» та сосонська «Десна», що посіли проміжні лідерські позиції. Футболісти «Десни» (смт Десна) перемогли опонентів з «Вільної Громади» (с. Вінницькі Хутори). Обидва колективи із с. Лука-Мелешківська нещодавно стартували у змаганнях. Місцеві ветерани та команда дублю «Луки» зазнали поразок від стрижавської «Ниви» та «Олімпіку» з Вороновиці відповідно.