НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 09:42

На Вінниччині вже підписано 1 164 413 декларацій з сімейними лікарями
П'ятниця, 04 січня 2019, 09:44

За інформацією  Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики області, протягом минулого тижня з 26 грудня 2018 року  по 02 січня 2019 року  в області зареєстровано  12 960 декларацій.

З початку кампанії «Лікар в кожну родину», а це з 2 квітня 2018 року по 2 січня 2019 року, в області зареєстровано 1 164 413 декларацій.

Варто зазначити, що Вінниччина займає лідируючі позиції у підписній кампанії з обрання сімейного лікаря.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA