НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:41

У Вінниці активно підписують петицію щодо заборони пластикових пакетів
Четвер, 07 березня 2019, 08:30

Вінничани стрімко підписують петицію до міськради щодо заборони використання пластикових пакетів у торгівельній мережі. Лише за перший день після появи звернення зібрало близько половини з необхідної кількості електронних підписів. Отже Вінниця близька до того, аби відмовитися від «побутового» пластику.

Автор петиції Ярослав Супрун нагадує, що у цивілізованому світі починають розуміти шкоду від пластикових пакетів і тому обирають паперові, полотняні мішечки. Він пропонує заборонити у Вінниці використання пластику як тари у магазинах. Якою б не була реакція мерії, міська рада не має важелів впливу на підприємців та великі торгівельні мережі, щоб диктувати їм подібні правила. Заборонити пластик можуть хіба що на законодавчому рівні, а на місцевому тільки агітувати за те, аби не користуватися.

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA