НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 09:41

У Вінниці активно підписують петицію щодо заборони пластикових пакетів
Четвер, 07 березня 2019, 08:30

Вінничани стрімко підписують петицію до міськради щодо заборони використання пластикових пакетів у торгівельній мережі. Лише за перший день після появи звернення зібрало близько половини з необхідної кількості електронних підписів. Отже Вінниця близька до того, аби відмовитися від «побутового» пластику.

Автор петиції Ярослав Супрун нагадує, що у цивілізованому світі починають розуміти шкоду від пластикових пакетів і тому обирають паперові, полотняні мішечки. Він пропонує заборонити у Вінниці використання пластику як тари у магазинах. Якою б не була реакція мерії, міська рада не має важелів впливу на підприємців та великі торгівельні мережі, щоб диктувати їм подібні правила. Заборонити пластик можуть хіба що на законодавчому рівні, а на місцевому тільки агітувати за те, аби не користуватися.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA