НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:33

У Луцьку вночі обстріляли консульство Польщі
Середа, 29 березня 2017, 12:48
Приміщення Генерального консульства Польщі обстріляли в Луцьку.
 
Надзвичайна подія сталася близько 0:30 середи, 29 березня, на вулиці Дубенській, 22б.
 
У даху приміщення консульства - діра, вікно під цим місцем розбите. Передбачається, що стріляли з гранатомета або якоїсь іншої "серйозної зброї".
 
Віце-консул Кшиштоф Савіцкі зазначив, що ніхто не постраждав.
 
Як стало відомо ЗМІ, приміщення, куди цілилися зловмисники, - службове. Сім'я консула живе в іншому крилі будівлі.
 
На місці події працювала слідчо-оперативна група, представники Служби безпеки, також був присутній начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.
 
"Стріляли неприцільно або невміло. Може бути, з метою якогось попередження або провокації", - заявило виданню джерело в правоохоронних органів.
 
"Я почув сильний вибух. Такий, як ніби лопнуло колесо в фурі, але сильніший. І тут же я побачив білий спалах у вікні консульства. Як блискавка, але довше", - розповів очевидець події.
 
https://www.obozrevatel.com
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA