НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:30

Пенсійна реформа може початися до середини липня, - Гройсман
П'ятниця, 31 березня 2017, 11:56
Реформа повинна включити норми щодо справедливості нарахування і підвищення виплат Верховна рада України може прийняти за основу і в цілому законопроект пенсійної реформи до кінця поточної сесії.
 
Про це сьогодні під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна. "Я переконаний, що за наявності підтримки в українському парламенті у 226 голосів ми можемо ще до завершення цієї сесії, до 15 липня, проголосувати за основу і в цілому законопроект і з 1 жовтня в Україні всім підняти пенсію", - заявив Гройсман.
 
За його словами, пенсійна реформа повинна включати норми щодо справедливості нарахування виплат, їх підвищення та ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду. Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Володимира Гройсмана, що пенсійна реформа дозволить побудувати бездефіцитну і справедливу пенсійну систему в країні і вже в цьому році переглянути розмір пенсії в Україні.
 
Прем'єр-міністр припустив, що пенсійна реформа стане об'єктом "атаки популістів" і закликав політичні сили підтримати нову систему, щоб вона працювала на користь мільйонів українських громадян".
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA