НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:34

В Авдіївці почалися відновлювальні роботи
Вівторок, 18 квітня 2017, 09:21
У місті приступили до відновлення електромережі В Авдіївці ремонтники взялися до відновлення електромережі міста. 
 
"Сьогодні, 18 квітня, енергетики спільно з військовослужбовцями та оперативними службами Авдіївки ліквідують наслідки вчорашнього обстрілу з боку російсько-окупаційних військ і намагаються відновити електропостачання по вулиці Тургенєва", - повідомляють в штабі. Подачу електроенергії планується відновити до 15:00.
 
Нагадаємо, вчора підтримувані Росією бойовики на Донбасі обстріляли житлові квартали міста Авдіївка Донецької області, в результаті чого було пошкоджено щонайменше шість приватних житлових будинків.
 
За даними СЦКК, загострення обстановки спостерігається в районі населеного пункту Авдіївка. Протягом доби противником застосовані дві міни калібру 120 мм, 22 міни калібру 82 мм, а також РПГ і СПГ і всі типи стрілецької зброї, що є грубим порушенням Мінських домовленостей.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA