НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:41

Українцям вже видали більше трьох мільйонів біометричних паспортів
Четвер, 20 квітня 2017, 11:25

КИЇВ. 19 квітня. УНН. На сьогодні українським громадянам видано 3 млн 240 тисяч 705 біометричних паспортів, а до кінця цього року буде видано ще додатково близько 2 млн біометричних паспортів. Про це на засіданні уряду повідомив голова Державної міграційної служби Максим Соколюк, передає кореспондент УНН.

“Ми розпочали видачу біометричних документів з січня 2015 року. За статистикою на 9:00 сьогодні вже оформлено міграційною службою більше 3 млн таких документів та закордонними дипломатичними установами 145 тис. біометричних паспортів. Всього кількість оформлених біометричних паспортів — 3 млн 240 тис. 705. За результатами цього року ми очікуємо відповідно до статистичних даних, що буде оформлено ще додатково 2 млн біометричних паспортів. Це приблизно на 15% перевищить результат минулого року”, — сказав М.Соколюк.

Він також повідомив, що усі підрозділи міграційної служби оснащені відповідним обладнанням і цього року заплановані закупівлі додатково 230 робочих станцій. Однак ще потрібно щонайменше ще 470 таких робочих станцій.

Також до процесу видачі і оформлення біометричних документів приєдналися центри надання адміністративних послуг, яких уже створено 18.

“Найближчими тижнями ми очікуємо початок роботи 10 київських центрів, двох центрів в місті Харкові, а також у місті Дніпро та в інших великих містах”, — сказав чиновник.

Він додав, що у найбільших містах України видачею біометричних паспортів займаються 26 центрів паспортного сервісу у найбільших містах України.

Як повідомляв УНН, У Європейському Союзі скоріше за все підпишуть надання Україні безвізового режиму до 18 травня.


Джерело: УНН


Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA