НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:42

З 28 квітня в Україні набуває чинності рішення про скасування абонплати за газ
Четвер, 27 квітня 2017, 13:16
Офіційне видання центральних органів влади - Урядовий кур'єр - опублікувало постанову Національної комісії госрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) №494 від 10 квітня про скасування абонплати за газ.
 
Як повідомляє агентство Українські Новини, цим рішення регулятор скасував встановлення з 1 квітня для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність (так звану абонплату за користування газовою інфраструктурою).
 
Абонплата буде скасована з 28 квітня (дата набуття чинності постанови).
 
При цьому внутрішні тарифи на послуги транспортування природного газу для точок входу / виходу з ГТС для газодобувних компаній.
 
Таким чином, для газовидобувників діє тариф 296,8 гривень / тис. куб. м на добу для входу газу в систему від газодобувних компаній і 0 гривень / тис. куб. м на добу за вихід з ПСГ і віртуальних точок, в яких проходить передача газу.
 
Раніше повідомлялося, що Кабмін запровадив формулу розрахунку ціни газу для населення
 
http://biz.nv.ua/ukr/markets/s-28-aprelja-vstupaet-v-silu-reshenie-ob-otmene-abonplaty-za-gaz-1050752.html
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA