НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:27

Світовий банк надав Україні кредит на 150 млн доларів
Середа, 03 травня 2017, 09:23
Очікується, що проект буде реалізований через "Укрексімбанк" Рада Світового банку (СБ) схвалила рішення надати Україні новий кредит на суму 150 млн доларів.
 
Як повідомляється, виділені гроші призначені на підтримку підприємств малого і середнього бізнесу, орієнтованих на експорт.
 
"Україна володіє унікальним креативним і діловим потенціалом і може виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію", - заявив директор Світового банку по Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен.
 
Однак, за його словами, численні перешкоди обмежують можливості України в експорті. "Однією з них є брак фінансування. Доступ до довгострокового фінансування для підприємств малого та середнього бізнесу допоможе країні збільшити експорт і буде сприяти пожвавленню економічного зростання в Україні", - додав Кахконен. Згідно з повідомленням, проект буде реалізований "Укрексімбанком". Українська фінансова установа надасть субкредити українським банкам, які братимуть участь у програмі. Останні, в свою чергу, будуть фінансувати українські підприємства-учасники програми.
 
 https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA