НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 23 квітня, 16:39

У понеділок у Брюсселі відбудеться робочий сніданок "друзів України", - МЗС Польщі
Понеділок, 15 травня 2017, 08:22
Неформальна зустріч надасть можливість обговорити ситуацію в Україні У понеділок, 15 травня в Брюсселі після закінчення Ради ЄС у закордонних справах, з ініціативи МЗС Польщі відбудеться робочий сніданок "друзів України".

 

"В понеділок, за ініціативою Польщі в рамках польського головування у Вишеградській групі, в Брюсселі відбудеться сніданок у формулі "Групи друзів України" за участю міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, високого представника ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федерики Могеріні і міністрів закордонних справ країн ЄС.

Зустріч надасть можливість обговорити ситуацію в Україні", - йдеться в повідомленні. Також наголошується, що однією з головних тем засідання Ради ЄС із закордонних справ стане питання реалізації Глобальної стратегії ЄС у галузі безпеки і оборони, спрямованої на "правильну підготовку швидкого реагування на загрози та виклики безпеки".

Крім цього, міністри розглянуть питання про політичну ситуацію і безпеку у країнах Африки: Сомалі, Ефіопії, Еритреї, Джібуті, Судані та Південному Судані.

"Темою переговорів в понеділок будуть перспективи співробітництва ЄС зі східними партнерами в контексті запланованого на 24 грудня Саміту Східного партнерства в Брюсселі.

Міністри обговорять, зокрема, питання щодо зміцнення стійкості до загроз східних партнерів, реформи державного управління, розвиток транспортних та енергетичних мереж, що зв'язують регіон Східної Європи з країнами ЄС, процес подальшої лібералізації візового режиму та розвиток підприємництва", - додали в МЗС Польщі.

https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA