НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 25 квітня, 08:44

Кабмін ухвалив проект пенсійної реформи
Четвер, 18 травня 2017, 09:14
Проект пенсійної реформи спрямований на розгляд Ради реформ Кабінет міністрів України прийняв проект пенсійної реформи і направив його на розгляд Ради реформ.
 
Відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна. "Я беру на себе повну відповідальність за виконання цього проекту. Ми за ці місяці підготуємося, щоб з першого жовтня здійснити всі нарахування", - заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
Він нагадав, що з 1 жовтня 2017 року близько 9 млн українських пенсіонерів отримуватимуть підвищені пенсії. Гройсман також висловив сподівання, що проект пенсійної реформи буде прийнятий Радою до завершення сесії.
 
Нагадаємо, раніше Гройсман заявляв, що готовий піти у відставку у разі неприйняття пенсійної реформи. Він також наголосив, що пенсійна реформа передбачатиме скасування оподаткування пенсій та індексацію їхнього розміру. Прем'єр розраховує, що Верховна Рада ухвалить законопроект про пенсійну реформу до 15 липня 2017 року.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA