НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 25 червня, 09:08

Кабмін ввів ліцензування експорту антрациту
Четвер, 18 травня 2017, 15:52
Рішення повинно забезпечити запобігання неконтрольованого вивозу антрациту Сьогодні, 18 травня, Кабінет міністрів України прийняв рішення про ліцензування експорту з України кам'яного вугілля марки антрацит.
 
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Повідомляється, що проект постанови був розроблений на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 лютого 2017 року.
 
Постанова повинна забезпечити рівновагу на внутрішньому ринку, запобігання неконтрольованого вивозу вугілля антрацитових і забезпечення антрацитом українських енергогенеруючих підприємств в повному обсязі. Також повідомляється, що ліцензії будуть видаватися Мінекономрозвитку за погодженням з Міненерговугілля.
 
Узгодження буде здійснюватися без залучення суб'єкта господарювання в порядку міжвідомчого обміну інформацією. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до України приїде робоча група з США для визначення механізму закупівлі антрациту.

https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA