НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 23 вересня, 18:06

Порошенко закликав нардепів не затягувати з прийняттям медичної реформи
Понеділок, 11 вересня 2017, 11:10
Порошенко зазначив, що зауваження та пропозиції до проекту будуть максимально враховані
 
Президент України Петро Порошенко закликав нардепів не затягувати з прийняттям медичної реформи. Про це глава держави заявив у ході наради з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи, повідомляє прес-служба глава держави.
 
"Ми не можемо далі затягувати ситуацію з медичною реформою. Це також є питанням національної безпеки держави. Національна рада реформ схвалила проект і хотів би звернутися з проханням до наших народних депутатів, при чому не обов’язково з коаліції, для того, щоб ми доклали максимум зусиль, не затягували прийняттям медичної реформи", - заявив він.
 
Крім того, глава держави зазначив, що зауваження та пропозиції до проекту будуть максимально враховані, "але заморозити статус-кво - це найгірше з будь-яких можливих рішень".
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко вважає справедливим спрямувати на медичну реформу частину коштів, якими заволоділа попередня влада.
 
https://www.rbc.ua

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA